top of page

Aktualne warsztaty

Grupa dla kobiet w trakcie leczenia niepłodności

Kiedy?

Od marca 2023 zapraszam na dwugodzinne spotkania raz w tygodniu w piątki od 17 do 19.

Ruszymy, kiedy zbierze się minimum 6 uczestniczek. Grupa będzie liczyła maksymalnie 10 osób. 

Z uwagi na charakter leczenia, grupa będzie otwarta, co oznacza, że do grupy będą mogły dołączać kolejne uczestniczki w zależności od dostępności miejsc. 

 

Przed przyjęciem do grupy zapraszam na wstępną rozmowę online, na której porozmawiamy o grupie i Twojej osobistej historii, żeby podjąć decyzję, czy to jest przestrzeń dla Ciebie. Zgłoszenia są otwarte cały rok.


 

Gdzie: 

Dobrostan

ul. Solec 30A

00-403 Warszawa


 

Zapraszam do grupy wsparcia kobiety w trakcie leczenia niepłodności. 

 

Jeśli mierzysz się z trudną płodnością, jesteś w trakcie leczenia in vitro, doświadczyłaś przynajmniej jednego nieudanego transferu zarodka lub utraciłaś ciążę po zapłodnieniu in vitro, bardzo chciałabyś doświadczyć macierzyństwa i przeżywasz różne trudne emocje z tym związane, a czujesz się samotna ze swoimi obawami i przeżyciami - to jest grupa dla Ciebie. 

 

Chciałabym, żeby przez rok ta grupa stała się dla Ciebie bezpiecznym spotkaniem kobiet dzielących podobne życiowe doświadczenia, w której będziesz mogła dostać wsparcie, rozmawiać i wspólnie dzielić się tym, co przeżywasz.

 

Tematy, które będziemy poruszać będą zależeć od Twoich potrzeb, ale pojawią się takie obszary jak: przeżywanie żałoby i straty, lęk i niepewność, odczuwanie przyjemności i radości w życiu,  jak traktuję moje ciało, co dla mnie znaczy bycie mamą czy relacje w związku. 

 

Jeśli czujesz, że to jest miejsce dla Ciebie - napisz na aneta.wlodarczyk.gestalt@gmail.com lub zadzwoń 732185562. Jeśli masz wątpliwości - odezwij się, wspólnie zobaczymy, czy to jest przestrzeń dla Ciebie. Zgłoszenia są otwarte cały czas. 

bottom of page